Syyskausi alkaa viikolla 36

21.8.2023

Sotkamon tennisseuran syyskausi valmennuksien osalta alkaa viikolla 36. 

Valmennustoimintaa järjestetään alle kouluikäisten minitenniksestä varttuneimpien junioreiden tenniskouluun ja aikuisten harrasteryhmistä aina kilpavalmennukseen saakka. Tervetuloa sekä vanhat että uudet harrastajat mukaan toimintaan!

Ilmoittautuminen:
Valmennuksiin ilmoittaudutaan vastuuvalmentaja Sakari Vehkaojalle sähköpostilla sakari.vehkaoja(at)gmail.com. Ilmoita sähköpostiin nimi, osoite, syntymävuosi ja sähköpostiosoite (mini- ja tenniskouluvalmennuksiin osallistuvilta jommankumman vanhemman puhelinnumero ja sähköpostiosoite). Keräämme yhteystietoja vain tennisrekisteriä ja omaa viestintää varten emmekä luovuta tietoja eteenpäin.

Valmennusryhmiin osallistuminen säännöllisesti edellyttää seuran jäsenyyttä

Talviharjoittelu tapahtuu Katinkullassa, 5 kenttää (velour alusta), Katinkullantie 15, 88610 Vuokatti.


Lisätietoja:
Lisätietoja esimerkiksi valmennusryhmistä ja valmennusajoista antaa seuran päävalmentaja Sakari Vehkaoja (sakari.vehkaoja(at)gmail.com, p. 044 012 0595).


Syyskaudella valmennusviikkoja on 15.

Valmennushinnasto löytyy kohdasta Valmennussäännöt ja hinnasto.